کوله پشتی کینگ کمپ مدل Minnow

خرید با تخفیف کوله پشتی کینگ کمپ مدل Minnow

قیمت محصول : 139000 تومان

مشاهده اطلاعات بیشتر در صفحه خرید محصول

برند : King Camp

نقد و بررسی تخصصی

انتخاب کوله‌پشتی‌ مناسب در زمان سفر به شما کمک زیادی خواهد کرد تا بتوانید از وسایل و تجهیزاتی که همراه خود دارید، به‌خوبی حفاظت کنید. در این انتخاب موارد متعددی نظیر جنس رویه، ابعاد، گنجایش و راحتی استفاده دخیل هستند. کوله‌پشتی «کینگ کمپ» مدل «Minnow» از جمله کوله‌پشتی‌هایی است که برای استفاده در زمان سفر و طبیعت‌گردی طراحی شده و به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از آن، راحتی بیشتری را در نگهداری و جابه‌جایی وسایل خود تجربه کنید.

طراحی و ساخت

از نکات بسیار مهمی که در انتخاب کوله‌پشتی اهمیت دارد، نوع پارچه‌ی به‌کاررفته در ساخت رویه‌ی آن است تا در صورت استفاده‌ی زیاد، کیفیت خود را از دست ندهد یا پوسیده نشود. در ساخت این کوله‌پشتی، از پارچه‌ای پلی‌استری استفاده شده است که به سبب مقاومت زیاد دربرابر سایش و پوسیدگی، به شما در استفاده‌ی بلندمدت از آن کمک زیادی خواهد کرد. همچنین استفاده از پلی‌استر در ساخت این کوله‌پشتی باعث وزن سبک آن شده است تا بتوانید به‌راحتی جابه‌جایش کنید.

 

 

 

 

یکی از ویژگی‌های بسیار مهمی که در کوله‌پشتی‌های سفری اهمیت دارد، مقاومت دربرابر نفوذ آب است. به همین دلیل در ساخت این کوله‌پشتی از روکشی با جنس پلی‌اورتان استفاده کرده‌اند که باعث مقاومت آن دربرابر نفوذ آب حاصل از بارش باران یا برف می‌شود و درنهایت می‌توانید از این محصول در شرایط مختلف آب‌وهوایی استفاده کنید.

 

 

 

 

 

این کوله‌پشتی همان‌طور که از اسمش پیداست، قابلیت حمل به صورت کوله‌ای دارد و درعین‌حال دسته‌ای در قسمت بالای آن تعبیه شده است که به شما کمک خواهد کرد تا آن را به صورت دستی نیز حمل کنید. بندهای این کوله‌پشتی دارای قابلیت تنظیم اندازه به صورت سگکی هستند تا در صورت نیاز بتوانید اندازه‌ی آن‌ها را به مقدار دلخواه تغییر دهید.

 

 

 

 

 

یکی از مشکلاتی که ممکن است در زمان استفاده از کوله‌پشتی پیش آید، فشاری است که به دلیل زیادبودن وزن محتویات داخل آن به کمر و شانه‌ها وارد می‌شود. به همین دلیل بندهای استفاده‌شده در ساخت این کوله‌پشتی دارای ساختاری نرم و راحت از جنس فوم هستند که با جلوگیری از واردشدن فشار بیشتر به شانه‌ها، به شما کمک خواهند کرد تا آن را به‌راحتی جابه‌جا کنید.

 

 

 

 

 

 

 

ابعاد این کوله‌پشتی به گونه‌ای تخمین زده شده است که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در زمان سفر، تعداد زیادی از وسایل خود را داخل آن قرار دهید. درواقع این کوله‌پشتی ظرفیتی برابر با 12 لیتر دارد که برای استفاده در زمان سفر و طبیعت‌گردی، فضایی کافی در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین با استفاده از یک جیب بیرونی و یک جیب داخلی می‌توانید وسایل موردنیاز خود را برای استفاده‌ی سریع‌تر در دسترس قرار دهید.

نتیجه‌گیری

وجود عوامل متعددی نظیر فضای داخلی جادار، پارچه‌ی رویه‌ی با‌کیفیت و ضدآب‌بودن در ساخت کوله‌پشتی کینگ کمپ مدل Minnow آن را به انتخابی مناسب برای استفاده در زمان سفر و طبیعت‌گردی تبدیل کرده است. البته وجود جیب‌های بیشتر می‌توانست این کوله‌پشتی را کامل‌تر کند؛ اما درنهایت فضای داخلی جادار آن به شما در نگهداری از وسایل موردنیازتان کمک زیادی خواهد کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *